workimg

Postani dio Logosoft tima

Želite li se pridružiti ICT kompaniji sa preko 20 godina iskustva i lideru na tržištu BiH?

Prijavite se na poziciju:
Saradnik za direktnu prodaju - 3 izvršioca

Opis posla:
  • prodaja i prezentacija usluga Logosofta rezidencijalnim korisnicima u direktnom kontaktu,
  • priprema i distribucija propagandnih materijala za direktnu prodaju,
  • anketiranje korisnika,
  • organizacija i realizacija promotivnih aktivnosti,
  • unos korisnika u bazu i kontinuirano izvještavanje.
Od Vas očekujemo:
  • SSS,
  • poznavanje MS Office paketa,
  • visoko razvijene komunikacijske sposobnosti,
  • prodajne i organizacijske vještine,
  • spremnost na edukaciju,
  • terenski rad.

Nudimo Vam:

  • honorarni posao, uz mogućnost redovnog radnog odnosa,
  • dinamičan i interesantan posao,
  • kontinuirano poslovno usavršavanje i edukaciju,
  • fleksibilno radno vrijeme,
  • dinamičan i kreativan tim radnih kolega.

Zainteresovani kandidati treba da dostave svoju profesionalnu biografiju (CV) te detaljne kontakt podatke putem e-maila: posao@logosoft.ba. Oglas ostaje otvoren do 25.03.2020.

Vaš Logosoft